Deprem Dayanıklılığı 1. Derece deprem dayanıklılığı
İklim Dayanıklılığı Türkiye'deki iklim şartlarına göre.
Kar Yükü 80 kg/m²
Rüzgar Hızı 80 km/h
Taşıyıcı Profiller ST37 Profilt
Zemin Döşeme TS-EN-634-2 Çimentolu yonga levha (betopan) yanmazlık sınıfı "B"
Duvar İzolasyonu TS EN 13165 Poliüretan köpük (pu)-yanmazlık sınıfı "B" veya strapor köpük
Taban Yük Kapasitesi 200 Kg/m²
Taban Oluşumu 20*40*1,2 mm kalınlıkta profil den üretilmekte olup, bu oluşumun üzerine 16 mm kalınlıkta yanmaya, çürümeye, küflenmeye ve darbe dayanımına dayanıklı ses ve koku yapmayan betopan levha ile döşenip, üzerine pvc mineflo ile kaplanarak ısı yalıtımlı ve silinebilir hijyenik bir görüntü oluşarak taban oluşturulur.
İç ve Dış Duvarlar 0,45 mm. kalınlığında her iki yüzeyde RAL9002 boyalı sacın şekillendirilmesi ve iki yüxeyin arasına 16 dansite 40 mm kalınlıkta strafor köpüğün preslenmesi ile oluşturulur. İç cıdar yüzeyleri alçıpan ile de kaplanmaktadır.
İç ve Dış Kapılar 71X185 cm ölçülerinde orta kayıt kasadan imal edilen, dışa sağ veya sol açılımlı pvc kapıdır. Kilit aksamı tedarikçinin elinde bulunan ürünlerden oluşur.
Elektrik Sistemi Elektrik tesisatı sıva üstü kablo kanallı olup standart kabinlerde 1 anahtar, 1 topraklı priz, 1 16 amper sigorta, 1 sigorta kutusu ve dıştan bağlantı yapılması için sıva üstü buat kutusu mevcuttur. Tavan globlar ile aydınlatması yapılmaktadır.
Pencere Elektrostatik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır. Renkli kabinlerde müşteri tarafından talep edilmedikçe doğrama rengi beyaz olacaktır.
Cam Pencere camlarında, 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında tuz şeklinde dağıldığından dolayı kullanıcıya zarar vermez.
Vitrifiye TSE belgeli vitrifiye malzemeleri kullanılmaktadır.
Temiz Su Tesisatı TSE belgeli PPRC özellikli temiz su boruları kullanılmaktadır.
Pis Su Tesisatı TSE belgeli PVC özellikli pis su boruları kullanılmaktadır.
Çatı Oluşumu 1mm galvaniz üzeri pvc lambri kaplama, arasında ısı izolasyonu için 16 dansite strafor köpükten oluşur.
Taşıma Kabinler el ile indirilmeye olanak verecek şekilde tasarlanmıştır. Büyük kabinlerde ise vinç veya forklift yardımı ile indirilmelidir.Küçük kabinler yere sabitlenmelidir.