Ana Taşıyıcı Profiller Roll forming makinalarında bükülmüş özel kesitli profillerdir. Kullandığımız çelik ürün galvaniz kaplamalıdır.Boya gerektirmez.
Tavan Taşıyıcı ve Tavan Oluşumu Özel bükümlü çelik profillerden oluşmaktadır.Bu yapının üstüne çatı vazifesi açısından 27/200 galvaniz trapez sac, tavan kısmına 8mm. kalınlığında Tepe Marka Betopan levha kaplaması ile oluşan sandwichin arasına ise taşyünü ısı yalıtım malzemesi konularak tavan elde edilmektedir. Tavanda beyaz tavan boyası kullanılarak tavan yapısı bitmiş olur.
Taban Taşıyıcı ve Taban Oluşumu Özel Bükümlü 200 kg/m2 yük kaldırma kapasitesine sahip çelik profillerden oluşmaktadır.Bu şasenin üzerine 16 mm. betopan kaplama malzemesi montaj edilir. Tercihe göre öineflo kaplama, seramik veya laminant parke döşemeleri uygulanabilmektedir. Islak hacimlerde seramik uygulaması yapılmaktadır.
Dış Duvarlar Özel şekillendirilmiş profillerin üzerine dış cidarda Tepe Marka 12 mm. kalınlığında özel fuga derzli taşonit levha, iç cidarlarda 8mm. kalınlığında Tepe Marka Betopan levha ve bu iki levhanın arasına 10 cm. kalınlığında taşyünü döşenmesi ile elde edilir. Dış ve iç cidar kaplamaları Ral kodları ile belirlenmiş dış cephede akrilik dış cephe boyas, iç cephelerde plastik iç cephe boyası ile boyanarak dış duvarlar tamamlanmaktadır.
İç Duvarlar Özel şekillendirilmiş profillerin üzerine iki cidarda da 8 mm. kalınlığında Tepe Marka Betopan levha ve bu iki levhanın arasına 4 cm. kalınlığında taşyünü döşenmesi ile elde edilir. İç cidar kaplamaları Ral kodları ile belirlenmiş plastik iç cephe boyası ile boyanarak iç duvarlar tamamlanmaktadır.t
Kapılar İç Kapılar ;1. Sınıf Amerikan panel kapıdır. Dış Kapılar; 1. Sınıf camlı Aluminyum kapıdır.
Pencereler 1. Sınf Aluminyum doğramadır. Metalik renklidir.
Camlar Çift camdır
Elektrik Tesisatı Elektrik akımı 2000 W 220 Volt prizler için 3x2,5 mm, aydınlatmalar için 2x1,5 mm, TSE belgeli özel izoleli antigron kablolar kullanılmaktadır. Her oda için 1 Anahtar, 1 Priz, ve 1 Aydınlatma aramatürü takılmaktadır. Metropol kabin dış parapet saçak altlarına 4 köşeye ise beyaz renkli oval led aydılatma takılmaktadır.
Sıhhi Tesisat Temiz su tesisatı yarım parmak PPRC borular ile döşenir Projesne göre sıcak su tesisatı da yapılmaktadır. Pis su tesisatı ise metropol kabin dışına aktarılacak şekilde döşenmektedir Vitrifiye malzemesi ise projesine göre metropol kabinin içerisine montaj edilmektedir.
Dış Hat Bağlantılar Temiz su, pis su, elektrik ana hat bağlantıları, var ise internet bağlantıları ve harici hat çevre bağlantıları, gerekli ise kabinin zemine bağlanması müşteri sorumluluğundadır. 280 cm. x 280 cm. x 280 cm. ebatlarından daha küçük kabinlerin beton zemine montajı tarafımızdan tavsiye edilmektedir.
Kaldırma Ve Taşıma Üretimi bitmiş olan metropol kabinin yüklenmesi firmamız tarafından yapılmaktadır. Kabinin nakliye, nakliye sigortası, indirilmesi, özel ebatlı ürünlerde karayollarında sevkiyat izinin alınması müşteriye aittir.